צור קשר אודות דף הבית גלעד פנחס
גלעד פנחס
גלעד פנחס ברוכים הבאים

גלעד פנחס , בוגר תואר בהנדסת תעשייה וניהול במכללת סמי שמעון,באר שבע. מדריך צניחה חופשית מטעם איגוד הצניחה הישראלי והאמריקאי, מקפל מצנחים מטעם רשות התעופה הישראלית והאמריקאית ומדריך שחייה מטעם מכון וינגייט.  

במהלך השנים האחרונות סצנת הצניחה החופשית בישראל תפסה תאוצה והתפתחה משמעותית, כצנחן פעיל במועדון הצניחה סקי-כיף הבנתי כי קיים צורך בבעלי מקצוע בתחום תחזוקת ציוד צניחה ומצנחי חירום בארץ.  

בשנת 2007 עברתי קורס מטעם מנהל התעופה הפדרלי בארה”ב בו רכשתי את הידע הנדרש להיות מקפל מצנחים וכמובן לאחר מכן ביצעתי הסבה לרישיון מקפל מצנחים של רשות התעופה הישראלי.

במהלך השנים ביצעתי ביקורות רבות לציוד, הרכבת מערכות צניחה ותחזוקה של ציוד צניחה חופשית ומצנחי חירום. קהל לקוחותיי העיקריים הינם מועדון צניחה חופשית סקי-כיף בשדה תימן שבדרום, צנחנים פרטיים וטייסי דאונים. תחזוקת ציוד צניחה וחירום דורשת ממני כמקפל מצנחים להיות עם האצבע על הדופק בכל הנוגע להתפתחות ולשינוים הטכנולוגים בתעשייה.  

על מנת לבצע זאת, במהלך השנים פיתחתי קשרי עבודה טובים עם מגוון של יצרני ציוד צניחה (חופות, רתמות ומכשירי פתיחת מצנח אוטומטים) והרשימה ממשיכה לגדול.

כחלק מתהליך ההתפתחות המקצועית של בכוונתי  להרחיב את יכולותיי בעתיד בקרוב ולהיות מקפל מצנחים בכיר ובכך לתת מגוון רחב יותר של שירותים. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, אשמח לענות על כל שאלה... גלעד פנחס,שירותי ספורט ואקסטרים

 

 

 

   
  • cypres
  • Infinity
  • Infinity
  • Sunpath